O sobie

Urodziłem się w 1973 roku. W latach 1993-1999 studiowałem w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, którą ukończyłem uzyskując dyplom z wynikiem bardzo dobrym, z zakresu malarstwa, rysunku i drzeworytu.
W 1997 r. zostałem laureatem Konkursu im.Władysława Strzemińskiego, 
nagroda: Medal Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych za cykl drzeworytów.

W 2006 r. zwyciężyłem w międzynarodowym konkursie malarstwa -"Artysta i jego dzieło" - organizowanym przez "Contemporary Painting".

W 2007 r. zostałem stypendystą szkoły fresku w Treglio - prowadzonej przez jednego z najwybitniejszych włoskich malarzy - Vica Calabro.

Swoje prace wystawiałem w licznych
galeriach w kraju i za granicą.
Moje prace znajdują się w kolekcjach prywatnych m.in. w Szwecji, Szwajcarii, Argentynie, Włoszech, Meksyku, USA, Niemczech oraz oczywiście w Polsce.

W latach 2005 - 2010 pracowałem jako wykładowca w kilku szkołach policealnych osiągając w prowadzonych przez siebie grupach rewelacyjny, wahający się między 94, a 100 % wynik zdawalności moich uczniów na egzaminach zawodowych.
Wśród jmoich wychowanków są obecni uczniowie King Edwards's School w Wielkiej Brytanii oraz Instytutu Le Rosey w Szwajcarii oraz studenci : Metropolitan University BA(Hons) Interactive Arts w Manchesterze (Wielka Brytania), Akademii Sztuk Pięknych (Wydział Grafiki i Malarstwa), Wydziału Wzornictwa na Politechnice Łódzkiej.

Uczę zawsze z pasją i oddaniem, a swoim wychowankom stawiam wysokie wymagania, co przynosi wyżej opisane - świetne wyniki.
Bibliografia:

2006/II – „Współczesne malarstwo” – „Mąż melancholijny”
2007 Nr 17 – „Oblicza Edukacji” – „Mąż melancholijny”
2008 – „Król” – album
2008 – Agora (30.09) – “Inter Art. Una Mostra di grande livello” Sorento, Włochy
2008 – Dziennik Polski (25.10) –„Oczami duszy malowane”
2008 – „Art  and Freedom” – Amnesty International, Nowy Jork, USA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz